پرداخت به صورت اینترنتی

کاربران “الگو” می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن ایمیلی از طرف “الگو” مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی برای دانلود محصول می‏‌شود. هنگام ثبت سفارش شما می توانید به یکی از درگاه پرداختی بانک ملت و بانک سامان متصل می شوید و مبلغ مورد نظر خود را واریز نمایید.

توجه: خرید از سایت“الگو” فقط از راه پرداخت به صورت اینترنتی به یکی از حساب های بانک ملت و بانک سامان به نام شرکت رایا اثر الگو (با مسئولیت محدود) امکان پذیر می باشد. در غیر اینصورت سایت ” الگو” هیچ گونه مسئولیتی در قابل پرداخت شما نخواهد داشت.

برای پرداخت اینترنتی شما نیاز دارید به :

۱- شماره کارت (شماره ۱۶ رقمی روی عابر بانک )

۲- رمز دوم کارت (برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاً رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.
۳- CVV2 ( یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد )

۴- تاریخ انقضاء (تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد۱۲به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.)